Aktualizováno 11. 6. 2022

Letní kempy MAS Nad Prahou 2022 jsou pro malý zájem zrušeny.
Přihlášeným se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Aktualizováno 1. 4. 2022

MAS Nad Prahou připravila pro vaše děti v průběhu prázdnin letní kempy v Líbeznicích.

Dotovaná cena 750 Kč/dítě/týden (kemp financuje MAS Nad Prahou o.p.s. a je přednostně určen pro děti z rodin pobírajících přídavky na děti, v přihlášce nutno označit a spolu s platbou doložit potvrzením ÚP).

Běžná cena 3 000 Kč/dítě/týden.

Cena zahrnuje stravování – 2 x svačinu, oběd, celodenní pitný režim, lektorné, režijní náklady na výchovně vzdělávací program, vstupné, cestovné.

Kempy jsou určeny pro děti z prvních až devátých tříd základních škol. Účast na kempech nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti, pouze u kempu Poznáváme region ze sedla kola zvažte, zda vaše dítě zvládne denní porci 20 km na kole. Vlastní kolo s technickou způsobilostí (dokládá se čestným prohlášením) je podmínkou.

Kemp s výlety a tvořením: 11. – 15. července, Líbeznice
Pro účastníky kempu jsou připraveny výlety do okolí, dále výtvarné a sportovní aktivity.

Poznáváme region ze sedla kola: 18. – 22. července, Líbeznice
Účastníci kempu na naučných stezkách, v přírodních rezervacích a parcích i při návštěvách kulturních památek poznají to nejzajímavější z našeho regionu.

Kempy budou probíhat od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin.

Kempy se konají v Líbeznicích v budově ZŠ – Rondelu. Jedná o samostatnou budovu školy s třídami a samostatnou jídelnou s výdejnou obědů. Součástí objektu je atletický areál, fotbalové, multifunkční, dopravní a dětské hřiště i mlhoviště pro ochlazení v teplých dnech.

Mapa

Závaznou přihlášku můžete vyplnit zde.

Bližší informace:
Kempy Líbeznice
Iva Sieberová
608 847 675
sablony@nadprahou.eu