Cyklotrasy Mezi řekami
Zveřejněno: 30. listopadu 2021
Vznik projektové dokumentace cyklotras MAS Nad Prahou Mezi řekami byl finančně podpořen Středočeským krajem a Krajským sdružení NS MAS Středočeského kraje.

Fond cykloturistiky
Zveřejněno: 1. června 2021

MAS Nad Prahou vyhlašuje ke dni 1. 6. 2021 výzvu pro rok 2021 na podporu akcí v oblasti cykloturistiky. Cílem výzvy je podpora akcí, které přímo přispívají k rozvoji cykloturistiky v obcích MAS Nad Prahou. Může se jednat o pořádání jednorázových sportovních nebo společenských akcí, podporu kroužků a jiné systematické činnosti s dětmi a mládeží, podporu letních nebo příměstských táborů, přípravu, realizaci nebo obnovu značení cyklotras nebo turistických tras. Ve výzvě je alokováno 50 tis. Kč, maximální možný příspěvek je 3 000 Kč. Text výzvy, žádost.


Cyklistické mistrovství MAS Nad Prahou
Zveřejněno: 5. května 2021
Cyklistický závod pro všechny děti, které si chtějí vyzkoušet závodění na kole a nebojí se utkat se soupeři. Nejmladší kategorie jedou na odrážedlech, pro patnáctileté kadety je připravena středně náročná terénní trať. Závod se jede na uzavřené trati. Délka trati a obtížnost je přizpůsobena dle kategorií. Účastníci z obcí a měst regionu Nad Prahou se v závodě utkají o titul cyklistického mistra MAS Nad Prahou. Letos se uskuteční už 7. ročník. Dne 25. 5. a 1. 6. od 17 hodin se na trati uskuteční pod vedením trenérů a zkušených závodníků pořádajícího týmu ADASTRA Cycling Team otevřený trénink. Pokud si chcete na památku odnést startovní číslo se svým jménem, registrujte se do půlnoci 1. června. Bližší informace zde