vloženo 13. 6. 2021

Letní kempy Nad Prahou 2021

Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy

Šest týdnů, tři témata, dvě místa, milión zážitků
MAS Nad Prahou připravila pro vaše děti v průběhu prázdnin letní kempy v Líbeznicích a Měšicích. Letní kempy jsou zcela zdarma.

Kempy jsou určeny pro děti z prvních až devátých tříd základních a speciálních škol. Účast na kempech nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti, pouze u kempu Poznáváme region ze sedla kola zvažte, zda vaše dítě zvládne denní porci 20 km na kole. Vlastní kolo je podmínkou.

Kemp pro šikovné ruce: 12. – 16. července, Líbeznice
Účastníci kempu budou korálkovat, batikovat, pracovat s vonnými vosky, malovat kamínky, mohou se těšit na návštěvu interaktivní výstavy o středověku v Muzeu Hl. města Prahy nebo besedu v Ekocentru Prales ve Kbelích.
Fotogalerie

Spolu i o prázdninách: 12. – 16. července, 19. – 23. července, 9. – 13. srpna, 16. – 20. srpna, Měšice
Účastníci v dopoledních blocích vytvoří pracovní skupinky, které budou řešit konkrétní úkol. V rámci dopoledne bude přestávka na svačinu a „sportovní break“ – vycházka, sportovní aktivita na hřišti nebo louce, venkovní sportovní hra typu kroket, petanque, kuličky, frisbee, Ringo… V rámci odpoledního programu, který bude zaměřený víc na pohybové aktivity dětí a návyků zdravého životního stylu, se děti budou věnovat sportování, soutěžím, hádankám, kreativní práci. K dispozici bude i bazén.
Fotogalerie

Poznáváme region ze sedla kola: 19. – 23. července, Líbeznice
Účastníci kempu na naučných stezkách, v přírodních rezervacích a parcích i při návštěvách kulturních památek poznají to nejzajímavější z našeho regionu.
Fotogalerie

Kempy budou probíhat od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin.

V Líbeznicích se kemp koná v budově Rondelu ZŠ. Jedná o samostatnou budovu školy s třídami a samostatnou jídelnou svýdejnou obědů. Součástí objektu je atletický areál, fotbalové, multifunkční, dopravní a dětské hřiště i mlhoviště pro ochlazení v teplých dnech.

Mapa

V Měšicích se kempy uskuteční v objektu Centra volného času. Ten poskytuje dostatek vnitřního i vnějšího prostoru pro mnoho aktivit. Jeho součástí je bazén, ve kterém probíhají plavecké kurzy pro děti, splňuje proto nejpřísnější hygienické normy, a kavárna s terasou, která poskytne kvalitní zázemí pro stravování dětí. K objektu patří dětské hřiště a možnost využívání velkorysého prostranství s loukou a rybníkem i nedalekého zámeckého parku.

Mapa

Závaznou přihlášku můžete vyplnit zde. Kempy jsou obsazeny, vaše dítě budeme evidovat jako náhradníka a v případě uvolnění kapacity vás budeme kontaktovat.

Bližší informace:
Kempy Líbeznice, Iva Sieberová, 608 847 675, sablony@nadprahou.eu
Kempy Měšice, Iveta Kameníková, 777 267 817, cvcmanazer@cvcmesice.cz